O H2 Dystrybucja

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów artykułów biurowych, szkolnych i papierniczych w Polsce.

Należymy do niewielkiego grona firm, które dostarczają także chemię gospodarczą, artykuły spożywcze, meble biurowe czy urządzenia IT.

W ofercie h2 dystrybucja znajduje się wszystko, co jest potrzebne do pracy i efektywnego funkcjonowania biur, przedszkoli, szkół czy zakładów pracy. Dzięki szerokiej ofercie, nasi klienci mogą w jednym miejscu kupić wszystko czego potrzebują, co przekłada się na niższe koszty, większy komfort, mniej formalności i oszczędność czasu.

Sercem h2 dystrybucja jest nowoczesny magazyn, który znajduje się w Warszawie. Dzięki strategicznej lokalizacji zapewniamy optymalne warunki logistyczne do prowadzenia wymiany towarów z klientami krajowymi i zagranicznymi. Firmę h2 dystrybucja tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość świadczonych usług, rozwiązania szyte na miarę i terminowość dostaw. Od niemal 30 lat zespół h2 dystrybucja zaopatruje m.in. biuroserwisy, hurtownie, sieci dyskontowe czy sklepy plastyczne i artystyczne.

Liczby
mówią same
za siebie

0
lat na polskim rynku
0
minut od Centrum Warszawy
0
m2 powierzchni magazynowej, wyposażonej w nowoczesne systemy zarządzania towarem
0
dostępnych marek
0
i więcej grup produktówych
0
produktów dostępnych "od ręki"
0
realizowanych zamówień miesięcznie
0
paczek wysyłanych miesięcznie