katalog
produktów

W katalogu h2 dystrybucja zaprezentowane są m.in. artykuły biurowe, szkolne, papiernicze, chemiczne czy spożywcze. W katalogu znajdują się zdjęcia i szczegółowe opisy ponad 8000 produktów. Dzięki przejrzystej i atrakcyjnej formie, klienci mogą szybko znaleźć w nim to czego potrzebują.

tylko
najwyższa jakość

W h2 dystrybucja stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość. W katalogu znajdują się zarówno nowości produktowe, jak i artykuły renomowanych producentów, które od lat cieszą się uznaniem na światowym rynku.

wyselekcjonowane
produkty

W najnowszym katalogu h2 prezentujemy szeroki wachlarz artykułów biurowych, papierniczych, spożywczych oraz chemię. Znajduje się w nim ponad 8000 produktów, od najlepszych marek budżetowych, po produkty klasy premium – w naszej ofercie każdy znajdzie najlepsze dla siebie rozwiązanie.

wszystko, co jest
potrzebne do pracy

Artykuły biurowe i papiernicze, akcesoria komputerowe, produkty spożywcze czy chemia gospodarcza – w ofercie h2 znajduje się wszystko, co jest potrzebne do pracy i efektywnego funkcjonowania biura. Jeden dostawca to niże koszty, większy komfort, mniej formalności oraz oszczędność czasu.

ponad 400 marek

Jako jeden z największych dystrybutorów artykułów biurowych w Polsce współpracujemy z producentami czołowych marek. W katalogu zaprezentowane są propozycje ponad 400 renomowanych i rozpoznawalnych brandów.

intuicyjne
wyszukiwanie

W katalogu prezentujemy produkty przyporządkowane do 15 głównych kategorii, dzięki temu jest on przejrzysty i pozwala na intuicyjne wyszukiwanie produktów.

Chcesz wiedzieć
więcej ?

Zadzwoń

Zaloguj się do B2B

Chcesz abyśmy do Ciebie zadzwonili?