Helkra Sp. z o.o. (Oddział Annopol) zmienił się w H2 Dystrybucja Sp. z o.o.

Co się zmienia ?

Zmienia się przede wszystkim adres domeny na www.hdwa.pl, w związku z tym zmienią się adresy mailowe oraz wszystko, co jest związane z domeną (np. link do .xml).

Zmienia się też nazwa rejestrowa firmy, numer NIP oraz numery kont. Listę nowych adresów mailowych i pozostałe dane zamieszczamy poniżej.

Co zostaje bez zmian?

Wszystkie pozostałe kwestie pozostają bez zmian. Nie zmieni się Państwa numer klienta, loginy do systemu, warunki handlowe oraz pozostałe postanowienia umów handlowych.

Wszystkie należności i zobowiązania wobec Helkra Sp. z o.o. (oddział ANNOPOL) przechodzą na nową spółkę – H2 Dystrybucja.

Nie zmienia się adres firmy, godziny otwarcia i system pracy. Nie zmienią się też żadne indywidualne ustalenia dotyczące logistyki. Państwa opiekunowie handlowi, dział zaopatrzenia, kierowcy i cała pozostała załoga również się nie zmienia.

Wszystko jest przygotowane tak, żeby zmiana odbyła się płynnie i bezproblemowo, dlatego ufamy, że uda nam się wszystkie sprawy kontynuować bez problemów w nowej firmie. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do dalszych zakupów!

Fromularz kontaktowy

poprzedni artykuł

następny artykuł